آرشیو اخبار
از تاریخ تا تاریخ متن  
13971102
دیدار مردمی مدیرکل شیلات مازندران بافعالین شیلاتی سوادکوه
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات مازندران درپی تاکید استاندار مازندران مبنی برحضور مدیران دستگاه های اجرایی در شهرستان ها و بررسی مساﺋل و مشکلات بهره برداران حوزه فعالیتی، روزسه شنبه دوم بهمن ماه مهندس ولی اله محمدزاده مدیرکل شیلات مازندران در اداره شیلات شهرستان های سوادکوه شمالی و جنوبی ( شیرگاه) حضور یافت.
13971102
استقبال بی نظیر مردم از نمایشگاه و جشنواره طبخ روش های نوین آبزیان در شهرستان دزفول
به همت اداره کل شیلات خوزستان و شیلات دزفول و با همکاری شهرداری و شرکت‌های فرآوری و بسته بندی خصوصی شهرستان دزفول نمایشگاه و جشنواره طبخ آبزیان در پارک خانواده این شهرستان از تاریخ ۲۷الی۲۸ دیماه سال جاری برگزار شد. 
13971102
اطلاعیه شماره 2 آزمون استخدامی فراگیر سازمان شیلات ایران
 
13971102
اعطای مهلت و معافیت از پرداخت خسارت مستاجرین اراضی ملی و دولتی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران در راستای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و به منظور حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران آن دسته از مستاجرین اراضی ملی و دولتی که حداکثر تا پایان سال 1398 اقدام به تعیین تکلیف پرونده و واریز اجور معوقه نمایند مهلت و معافیت از پرداخت خسارت تاخیر اعطا می شود.
13971101
صدور 20 هزار مجوز پرورش ماهی در قفس در بندر چابهار
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون ۱۱ شرکت برای پرورش ماهی در قفس موافقت اصولی در چابهار دریافت کردند و ۲۰ هزار مجوز نیز در این زمینه صادر شده است.
13971101
رشد چشمگیر تولید و صید در سال‌های بعد از انقلاب

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان شیلات ایران گفت: تولید صید و آبزی پروری از ۳۲ هزارتن در سال ۵۷ به یک میلیون و ۲۰۰ هزارتن در سال گذشته افزایش یافت.

13971030
رشد 65 درصدی صید ماهیان استخوانی در استان مازندران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از اداره کل شیلات مازندران ، ولی اله محمدزاده مدیر کل شیلات مازندران گفت : ۵۳ شرکت تعاونی فعال صیادی پره استان که صید ماهیان استخوانی دریای خزر را از پانزدهم مهرماه آغاز نمودند موفق شدند از ابتدای شروع صید لغایت ۹۷/۱۰/۲۶ حدود ۱۶۰۰ تن انواع ماهیان استخوانی را صید و روانه بازار مصرف نمایند .
13971030
تاکید بر بهره وری از ظرفیت های صید سنتی و صنعتی در دریای عمان
معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان به همراه یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات استان،رئیس اداره حقوقی شیلات هرمزگان،رئیس گروه امور صید استان،رئیس اداره شیلات شهرستان جاسک و جمعی از مسئولین شیلات هرمزگان  با سفر به شهرستان جاسک با امام جمعه این شهرستان  و فرمانده پایگاه دریایی امامت نیروی دریایی سپاه بندر جاسک  دیدار کردند.
13971029
آگهی استخدام فراگیر سازمان شیلات ایران
13971029
سهم ۱۰ درصدی خوزستان از صادرات شیلات
قائم‌مقام سازمان شیلات ایران گفت: تاکنون صادرات کل کشور از محل فعالیت‌های شیلاتی ۳۵۰ میلیون دلار بود که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال به ۵۰۰ میلیون دلار برسد که بیش از ۲برابر سال گذشته است.
13971029
برگزاری دوره آموزشی واکسیناسیون و بهداشت آبزیان در استان آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات  استان آذربایجان غربی یک دوره آموزشی تحت عنوان واکسیناسیون و بهداشت آبزیان توسط جهاد دانشگاهی تهران و همکاری این مدیریت برای عموم پرورش دهندگان و علاقمندان در محل سالن همایش مرکز تحقیقات کشاورزی استان برگزار شد. 
13971029
ظرفت های آبزی پروری شهرستان پارستان استان هرمزگان
مدیر کل شیلات هرمزگان در دیدار با فرماندار پارسیان و بازدید از ظرفیت های شیلاتی این شهرستان گفت: شهرستان پارسیان از ظرفیت های آبزی پروری قابل توجه ای برخوردار است.
13971026
انتخاب اداره کل شیلات آب های داخلی استان سیستان و بلوچستان به عنوان یکی از 5 دستگاه برتر استان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات آبهای داخلی استان سیستان و بلوچستان در همایشی که تحت عنوان شفاف سازی نظام تامین و تدارکات الکترونیکی دولت در مورخ 197/1/19 با حضور معاون استاندار، رئیس سازمان برنامه و بودجه، فرمانداران، مدیران کل و ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان دراستانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد، با توجه به اقدامات ارزنده و موثر از طریق سامانه ستاد دولت، این اداره کل به عنوان یکی از 5 دستگاه برتر استان توسط مدیر ملی سامانه ستاد در دولت و مسئولین استان مورد تقدیر قرار گرفت.
13971026
صيد انبوه 40 تن ماهي کفال در استان گیلان
شرکت صيادي پره شهيد انصاري واقع در حوزه شهرستان رودسر در آخرين عمليات پره کشي خود مقارن ساعت 21/30 موفق به صيد حدود 40 تن ماهي کفال شده است که چنين صيد انبوهي در يک مرحله پره کشي در يکدهه اخير در اين استان بي سابقه بوده است. 
13971026
مشارکت شیلات شهرستان جویبار با ایجاد سه غرفه شیلاتی در جشنواره فرهنگی - اقتصادی گل نرگس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات مازندران، سید حسن سلیلی رئیس اداره شیلات شهرستان جویبار گفت: جشنواره چهارروزه فرهنگی ، اقتصادی گل نرگس از ۲۵ دی در بازار میوه وتره بار این شهرستان برگزار می شود که براساس برنامه ریزی و فضای اختصاص یافته به مجموعه شیلاتی، فعالین شیلاتی این شهرستان با سه غرفه در این جشنوراه حضور فعال دارند که غرفه های شیلاتی ( یک غرفه طبخ آبزیان  و دو غرفه عرضه زنده ماهی مورد استقبال خوب بازدیدکنندگان بویژه شرکت کنندگان مراسم افتتاحیه قرارگرفت که امید است این اقدام گام مثبتی در ارتقاء فرهنگ و سرانه مصرف آبزیان، افزایش تقاضای آبزیان و در نهایت پویایی و رونق بخش تولیدات شیلاتی فراهم نماید.
13971026
جلسه بررسی مشکلات تسهیلاتی بخش پرورش ماهی در دریا و پرورش میگو

جلسه بررسی مسائل و مشکلات تسهیلاتی بخش پرورش ماهی در دریا و پرورش میگوی گواتر با حضور خانم دکتر زنگنه مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری ، میرمرادزهی مدیرکل شیلات و تعدادی دیگر از مسئولین این اداره کل ، مبصر مسئول اعتبارات بانک کشاورزی استان و تعدادی دیگر از رؤسا و مسئولین چابهار و کنارک این بانک و برخی از سرمایه گذاران این حوزه ها در دفتر مدیرکل شیلات در چابهار برگزار شد.

13971026
جلسه بررسي مشكلات فعالين شيلاتي استان و رفع موانع توليد در چابهار
جلسه بررسي مشكلات فعالين صيدو صيادي و صنايع شيلاتي استان و رفع موانع آنها با حضور خانم دكتر زنگنه مديركل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري، عفتي معاون عمراني فرماندار چابهار، گلشني مشاور رييس سازمان شيلات و دبير توسعه سواحل مكران در بخش كشاورزي،ميرمرادزهي مديركل و تعدادي ديگر از مسئولين شيلات استان، حليم افشار رئيس هيت مديره و آراهيش مديرعامل اتحاديه صيادان و اديب زاده مديرعامل شركت ساحل صيد و آرمان جنوب( برند تحفه) با هدف بررسي مسائل و مشكلات فعالين شيلاتي و رفع موانع توليد روز چهارشنبه ١٩ ديماه 97 در دفتر مديركل شيلات استان برگزار و در آن تصميمات و راهكارهاي مناسب اتخاذ شد.
13971026
پیاده سازی سامانه پزشکی از راه دور در بنادر ماهیگیری استان سیستان و بلوچستان
در راستای مسئولیت های اجتماعی شیلات به منظور راه اندازی سامانه تله مدیسین به عنوان اولین بندر پایلوت در کشور بازدیدی با حضور دکتر مرعشی شوشتری رئیس دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران به همراه دکتر سیدخسرو طیباتی رئیس دپارتمان تله مدیسین دانشگاه کمرینو ایتالیا، مهندس بهشتیان مدیرکل دفتر توسعه و مدیریت بنادر ماهیگیری سازمان شیلات و جمعی از کارشناسان شیلات از خانه سلامت بریس انجام شد.
13971025
توسعه آبزی پروری در قزوین
از آنجا که ایجاد اشتغال و درآمد‌زایی و اتکا به تولیدات داخلی از موضوعات مهم در بحث اقتصاد مقاومتی است، لذا این مهم موجب شده تا طرح‌هایی مثل آبزی‌پروری در قزوین با استقبال خوبی مواجه شود. به طوری که در حال حاضر سالانه ۳۷۰۰ تن انواع ماهی در ۲۰۰ واحد پرورش سردابی و گرمابی استان تولید می‌شود. 
13971025
دیدار مدیرکل شیلات استان اردبیل با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری
دکتر واعظی مدیرکل شیلات استان اردبیل به همراه معاون اداری و مالی و معاون تولید با مهندس عباس کریمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری دیدار و گفتگو کردند.
13971025
احداث سه اسکله صیادی جدید در بنادر خوزستان
مدیرکل شیلات خوزستان از احداث سه اسکله صیادی جدید در بنادر خوزستان در آینده نزدیک خبر داد.
13971025
افتتاح پانصد هکتار از مزارع و تاسیسات زیر بنایی مجتمع پرورش میگو گمیشان
همزمان با سفر دکتر روحانی رئیس جمهوری به استان گلستان و با حضور مهندس حجتی وزیر جهاد کشاورزی آیین افتتاح پانصد هکتار از مزارع و تاسیات زیر بنایی فاز اول مجتمع پرورش میگو گمیشان، 3 مرکز عمل آوری آبزیان و یک مرکز تکثیر میگو افتتاح و همچنین عملیات اجرایی فاز دوم این مجتمع به وسعت 6 هزار هکتار نیز آغاز شد. 
13971023
تکثیر ماهیان خاویاری در 20 استان
معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران از تکثیر و پرورش انواع ماهیان خاویاری برای حفظ ذخایر ژنتیک در 20 استان خبر داد و گفت: اکنون 116 مزرعه پرورش ماهیان خاویاری در کشور فعال است که بزرگترین آن در منطقه ساری قرار دارد.
13971022
استحصال خاویار پرورشی برای اولین بار در استان اصفهان
پرورش ماهیان خاویاری از فعالیت های آبزی است که طی یک دهه گذشته در کشور در حال انجام است. هر چند که گوشت ماهیان خاویاری مطلوب و پرطرفدار در دنیا محسوب می شود اما هدف مهمتر از پرورش این ماهی تولید " خاویار" می باشد. ارزش ماهیان خاویاری نه به جهت استفاده از گوشت آنان که به واسطه تخم آنان است که به خاویار یا مروارید سیاه مشهور است.
13971022
بازدید مدیر کل شیلات استان از طرح های پرورش ماهی شهرستان خاش و دیدار با پرورش دهندگان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل ازاداره کل شیلات آب های داخلی استان  یوسف شهرکی رئیس اداره شیلات  شهرستان خاش مهندس سیستانی از استخرهای پرورش ماهی شهرستان خاش بازدید و از نزدیک با پرورش دهندگان ماهی سردآبی دیدار کردند.
13971022
برگزاری دوره آموزش عمومی پرورش ماهیان سردآبی ویژه پرورش دهندگان ماهی شهرستان زابل
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از اداره کل شیلات آب های داخلی استان سیستان وبلوچستان ، محمود رضا سرگزی رئیس اداره شیلات شهرستان زابل از برگزاری یک دوره آموزش پرورش ماهیان سردآبی در کنار استخر پرورش ماهی در روستای تپه دز خبر داد و افزود: با توجه به افزایش علاقه مندی پرورش دهندگان شهرستان به پرورش ماهیان سردآبی و لزوم آشنایی بیشتر آنان با خصوصیات این گونه از آبزیان و نحوه ی پرورش آن ، این اداره با همکاری معاونت تولید و بهره برداری آبزیان و اداره آموزش و ترویج اداره کل شیلات استان اقدام به برگزاری دوره مذکور نمود ،که خوشبختانه با استقبال پرورش دهندگان مواجه شد.
13971022
تخلیه پساب های نیشکر برای کشاورزان مشکل ساز شده است.

مدیرکل شیلات خوزستان گفت: تخلیه حجم بالای پساب های نیشکر برای زمین های همجوار از جمله کشاورزان و شهرک های صنعتی مشکل ساز شده است.

13971022
لزوم تغییر نگاه آب و برق خوزستان در اجرای طرح پروش ماهی در قفس
مجری طرح پرورش ماهی در قفس کشور گفت: سازمان آب و برق خوزستان باید دیدگاه خود در خصوص اجرای طرح پرورش ماهی در قفس در این استان را تغییر دهد.
13971022
محدودیتی برای تأمین اعتبار سند توسعه شیلات خوزستان وجود ندارد
رئیس سازمان برنامه بودجه خوزستان گفت: هیچ محدودیتی برای تأمین اعتبار سند توسعه شیلات خوزستان وجود ندارد.
13971019
گزارش تصویری بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران از فعالیت های شیلات استان سمنان
 
13971019
صادرات آبزیان طبق روال عادی در حال انجام است
عیسی گلشاهی مدیرکل دفتر بهبود کیفیت و بازار سازمان شیلات ایران درباره تاثیر نوسان نرخ ارز در افزایش صادرات آبزیان گفت: در هشت ماهه امسال صادرات انواع آبزیان نسبت به سال گذشته افزایش داشته که این مهم بر مبنای پیش بینی های سنواتی رخ داده و خارج از عرف معمول نبوده است.
13971019
کمبودی در تولید ماهیان پرورشی نداریم
دکتر حسین عبدالحی معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران با اعلام خبر فوق گفت: پیش بینی می شود امسال تولید ماهیان پرورشی به نزدیک 500 هزار تن برسد، بنابراین ماهی مورد نیاز کشور تامین است و کمبودی در این زمینه نداریم.
13971019
صید کم سابقه 40 تن ماهی در گیلان
معاون صید و بنادر ماهی گیری گیلان از صید انبوه و کم سابقه 40 تن ماهی کفال طی یک نوبت پره کشی از آبهای ساحلی خزر در رودسر خبر داد.
13971019
بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران از خبرگزاری ایرنا
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران با هیئت همراه روز چهارشنبه مورخ 97/10/19 از خبرگزاری ایرنا بازدید کرد.

13971019
ارزآوری ۱۳۰ میلیون دلاری صادرات آبزیان از هرمزگان
مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴۰ هزار تن انواع آبزیان از هرمزگان به ارزش ۱۳۰ میلیون دلار صادر شده است.
13971019
اجرای دوره آموزشی پرورش آبزیان
دکترمیر آرمان واعظی مدیر کل شیلات استان اردبیل اظهار داشتند در راستای اهداف سازمان شیلات ایران وبه تبع آن در اداره کل شیلات استان اردبیل ودر جهت آشنایی با روش های نوین پرورش انواع آبزیان ،مقابله با بحران کم آبی در کنار افزایش تولید ،از اوایل سال جاری 1276 نفر روز از دوره های آموزشی این اداره کل بهره مند شده اند .
13971019
دیدار چهره به چهره و ملاقات مدیرکل شیلات مازندران با فعالین شیلاتی غرب مازندران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات مازندران روز سه شنبه ۱۸ دی ماه مهندس ولی اله محمدزاده مدیرکل شیلات مازندران که باحضوردر ادارات شیلات شهرستان های تنکابن وهمچنین نوشهردیدارمستقیم وچهره به چهره با ابزی پروران وصیادان منطقه رامسر،تنکابن ،عباس آباد ،نوشهروچالوس داشته گفت: مردم باید بتوانند بدون واسطه با مدیران سخن بگویند زیرااین مردم وتلاشگران عرصه اقتصادی هستند که نقش مهمی درتحقق شعاروبرنامه اقتصادمقاومتی دارند وبرای مسولین ومدیران   شانی بالاتر از خدمتگزاری به مردم نیست.
13971019
تعامل مدیر کل و نیروهای یگان حفاظت شیلات گلستان ستودنی است
فرمانده یگان حفاظت شیلات ایران گفت: تعاملی که بین مدیر کل و نیروهای حفاظت یگان در شیلات استان گلستان وجود دارد بسیار ستودنی و بدون هیچ عیب و نقصی است و به جرات می توان گفت این استان تنها استان در سطح کشور است که توانست تمام دستگاه ها را وارد مقوله صیادان غیر مجاز نماید.
13971019
برگزاری نشست ارزیابی ذخایر ماهیان استخوانی دریای خزر در اداره کل شیلات گلستان
نخستین نشست تخصصی و هم اندیشی« ارزیابی و مدیریت ذخایر ماهیان استخوانی دریای خزر، گذشته حال و آینده» با حضور جمعی از کارشناسان اداره کل شیلات، مرکز تحقیقات ذخایر آبهای داخلی و صیادان استان برگزار شد.
13971018
تفاهم نامه اولین مرکز تکثیر ماهی تیلاپیا در سمنان منعقد شد

تفاهم نامه اولین مرکز تکثیر ماهی تیلاپیا سمنان، با حضور دکترحسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران و علیرضا آشناگر استاندار سمنان امضا شد.

13971018
صادرات آبزیان 24 درصد افزایش یافت

معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران گفت: صادرات آبزیان به کشورهای اروپایی و آسیایی در 9 ماه ابتدایی امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 24 درصد افزایش یافت.

13971018
مراکز تکثیر تیلاپیا در مناطق کویری ایران ایجاد می شود

رئیس سازمان شیلات ایران گفت: راه اندازی مراکز تکثیر ماهی تیلاپیا برای رونق اقتصادی در بخش کشاورزی مناطق کویری ایران با جدیت دنبال می شود.

13971017
جلسه رییس جمهور با مجموعه وزارت جهاد کشاورزی
رئیس جمهور حفظ همزمان قدرت خرید مردم و صرفه تولیدات کشاورزی را ضروری دانست و تاکید کرد: کشاورزان، دامداران و باغداران عزیز امنیت آفرین هستند و وظیفه دولت نیز تامین امنیت برای فعالیت آنهاست.
13971016
آشنایی بهره برداران دماوند و فیروکوه با اصول امنیت زیستی در مزارع پرورش ماهی سردآبی
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه از برگزاری دوره آموزشی" امنیت زیستی در مزارع پرورش ماهی سردابی با تاکید بر واکسیناسیون ماهی" در این شهرستان خبرداد.
13971016
برگزاری دوره آموزشی مدیریت تغذیه و بهداشت ماهیان سردآبی در شهرستان آمل
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات مازندران، سیدهادی عقیلی رئیس اداره شیلات شهرستان آمل از برگزاری دوره آموزشی مدیریت تغذیه و بهداشت ماهیان سردآبی دراین شهرستان خبر داد و گفت: این دوره آموزشی یک روزه در ۱۵ دی ماه با مشارکت فعال فراگیران وهمکاری شرکت سنا دام پارس  برگزار شد.
13971015
جذب 267 میلیارد ریالی تسهیلات بانکی شیلاتی در 9 ماهه سال جاری
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات مازندران این مطلب را مهندس ولی اله محمدزاده در جلسه کمیته تسهیلات و اشتغال این اداره کل در بابلسر اعلام کرد و گفت: تعدیل ظرفیت های بالقوه به بالفعل شیلاتی استان و در مدار تولید قراردادن آنها یکی از ماموریت ها و  اولویت های شیلات استان است که در همین راستا و به منظور حمایت از سرمایه گذاران بخش شیلاتی با توجه به پیش بینی اعتبارات و تسهیلات از محل های مختلف توسط دولت و بانک ها ، بر اساس پیگیری های به عمل آمده در ۹ ماهه سال جاری تعداد ۹۴ طرح شیلاتی مازندران در کارگاه های تخصصی استان تصویب و از مزایای تسهیلات بهره مند شدند که بیش از ۲۶۷ میلیارد ریال تسهیلات توسط فعالین شیلاتی جذب شده است.
13971015
برداشت بالغ بر نه هزار تن میگو پرورشی در نه ماه نخست سال جاری
رئیس اداره شیلات شهرستان میناب از برداشت بالغ بر نه هزار تن میگو پرورشی در نه ماه نخست سال جاری خبر داد.
13971015
جمع آوری ادوات غیر مجاز صید به روش پره در سواحل شرق جاسک
معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان از جمع آوری ادوات غیر مجاز صید به روش پره در خوریات و سواحل شرق شهرستان جاسک در راستای جلب رضایت صیادان منطقه و مبارره با صید غیر مجاز خبر داد.
13971015
بازدید معاون اول رئیس جمهور از غرفه شیلات استان در سفر به قصرقند
دکتر اسحق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور كه وزرای. تعاون کار و رفاه اجتماعی ، فرهنگ و ارشاد اسلامی و رؤسای سازمان های امور استخدامی کشور ، میراث فرهنگی و گردشگری و تعدادی دیگر از مسئولین دولتي، حضرت آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار وي را همراهي مي كردند ضمن حضور در نمایشگاه جانبی بهره برداری از 800 واحد مسکن روستایی مددجویی که روز سه شنبه 11 دیماه 1397 در قصرقند انجام شد از غرفه شیلات دیدن کرد 
13971012
انتصاب
به موجب اين حکم مهدی کمالی براي مدت چهار سال به سمت رئيس اداره روابط عمومي، هماهنگي و امور شهرستان های استان هرمزگان منصوب شد. 
13971012
انتصاب
به موجب حکمی از سوی مشاور نماینده ولی فقیه و رئیس مجمع تشکل ها و حرکت های جهادی حجت الاسلام و المسلمین یوسف پرویزپور به عنوان مسئول مجمع تشکل ها و حرکت های جهادی در سازمان شیلات منصوب شد.
13971012
رشد 60 درصدی صید ماهیان استخوانی در استان گیلان
از ابتدای فصل صید سال جاری تا پایان دهم دی ماه مقدار 1084 تن صید توسط صیادان استان گیلان انجام شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 60 درصد افزایش یافته است.
13971012
جلسه آسیب شناسی عملکرد شرکتهای پیمانکار خاویاری
جلسه آسیب شناسی عملکرد شرکت های پیمانکار خاویاری با حضور دکتر شاهی فر مدیرکل دفتر حفظ و بهسازی منابع دریایی شیلات ایران، مدیرکل شیلات گیلان و سایر اعضاء در سالن کنفرانس شیلات برگزار شد.
13971012
تبریک مدیرکل شیلات مازندران به مناسبت انتخاب سه نفراز نمونه های شیلاتی مازندران در سی و سومین دوره انتخاب و معرفی ملی بخش کشاورزی با حضور وزیر جهادکشاورزی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات مازندران در مراسم سی و سومین دوره انتخاب و معرفی ملی بخش کشاورزی با حضور وزیر جهادکشاورزی، نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و روسای سازمان های تابعه از سه نفراز نمونه های شیلاتی مازندران آقایان علیرضا کروجی پرورش دهنده نمونه ماهیان خاویاری درمناطق ساحلی ،احمد سمامی پرورش مونه ماهی درقفس دردریا،یزدان نجار شرکت تعاونی نمونه صیادی ماهیگیران پره شمال ( شهید خدمتگزار ی) از استان مازندران با اهدای لوح و تندیس تقدیر به عمل آمد که به همین مناسبت مهندس ولی اله محمد زاده مدیرکل شیلات مازندران نتخاب  و درخشش سه نفر از تلاشگران عرصه شیلاتی استان در جشنواره سی و سومین دوره ملی بخش کشاورزی رابه همه فعالین و بهره برداران شیلاتی استان تبریک گفته و آنرا افتخاری بزرگ برای استان دانست و گفت: بی شک با همت وتلاش خستگی ناپذیر آبزی پروران و صیادان درسال اقتصاد مقاومتی ، حمایت از کالای ایرانی با دست یابی به شاخص های تولید همچنان بتوانیم جایگاه فعالیت های شیلاتی در کشوررابیش از پیش ارتقاء بخشیم. 
13971012
صید بالغ بر130هزار تن در شش ماهه اول سال جاری استان هرمزگان
مدیر کل شیلات هرمزگان از صید بالغ بر 130 هزار و315 تن انواع آبزیان در حوزه صید و صیادی شیلات هرمزگان خبر داد.
13971012
نشست تخصصی رئیس سازمان شیلات ایران با نمونه های ملی بخش شیلات
در ادامه مراسم سی و سومین دوره انتخاب و معرفی نمونه های ملی بخش کشاورزی در تاریخ 97/10/11 جلسه تخصصی دیدار نمونه های برتر بخش شیلات کشور با رئیس سازمان شیلات ایران در محل هتل پارسیان استقلال برگزار شد.
13971012
گزارش تصویری برگزاری سی وسومین دوره انتخاب و معرفی بهره برداران و تولیدکنندگان نمونه بخش کشاورزی
 
13971011
برگزاری سی وسومین دوره انتخاب و معرفی بهره برداران و تولیدکنندگان نمونه بخش کشاورزی
 مراسم سی و سومین دوره انتخاب و معرفی بهره برداران و تولیدکنندگان نمونه بخش کشاورزی با حضور وزیر جهادکشاورزی در محل سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی آغاز شد.
13971011
ظرفیت بالای سواحل مکران برای توسعه
در جلسه ستاد توسعه سواحل مکران که ظهر روز دوشنبه 10/10/97 به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد مهندس محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی از ظرفیت گسترده سواحل مکران برای پرورش ماهی در دریا و پرورش میگو و همچنین امکان ۱۰ هزار هکتار کشت گلخانه‌ای و ایجاد ۱۰۰ هزار فرصت شغلی در چابهار خبر داد.
13971011
برگزاری دوره آموزشی مدیریت بهداشت وتغذیه درپرورش ماهیان سردآبی درشهرستان قاﺋم شهر
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات مازندران، صفی اله عسکری فررﺋیس اداره شیلات قاﺋم شهرازبرگزاری دوره آموزشی مدیریت بهداشت و تغذیه ماهیان سردآبی دراین شهرستان خبرداد و گفت : این دوره آموزشی یکروزه صبح امروزدهم دیماه باهمکاری شرکت سنادام پارس درفرمانداری شهرستان قاﺋم شهربرگزارشد.
13971011
برگزاری جلسه هماهنگی جشنواره طبخ وعرضه آبزیان شهرستان ساری
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات مازندران، دومین جشنواره استانی طبخ وعرضه آبزیان مازندران به میزبانی شهرستان ساری دربوستان ولایت این شهرستان ازتاریخ ۵ اسفند سال جاری به مدت ۵ روز برگزارخواهد شد.
13971010
دیدار استاندار هرمزگان با رییس سازمان شیلات ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران ، طی نشستی، همتی استاندار استان هرمزگان، هاشمی تختی نژاد نماینده مردم بندرعباس، هرمز، قشم ، ابوموسی و خمیر در مجلس شورای اسلامی و تیموری عضو هیات مدیره صندوق توسعه ملی جمهوری اسلامی ایران با دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران و مدیران داخلی این سازمان دیدار و گفتگو کردند.  
13971010
پیش بینی صادرات آبزیان به کشورهای حوزه بالکان برای نخستین بار
امسال برای نخستین بار صادرات محصولات شیلاتی به کشورهای حوزه بالکان پیش بینی شده است.
13971010
برگزاری دوره آموزشی مدیریت بهداشت وتغذیه درپرورش ماهیان سردآبی درشهرستان قاﺋم شهر
برگزاری دوره آموزشی مدیریت بهداشت وتغذیه درپرورش ماهیان سردآبی درشهرستان قاﺋم شهربه گزارش روابط عمومی شیلات مازندران ، صفی اله عسکری فررﺋیس اداره شیلات قاﺋم شهرازبرگزاری دوره آموزشی مدیریت بهداشت و تغذیه ماهیان سردآبی دراین شهرستان خبرداد و گفت : این دوره آموزشی یکروزه صبح امروزدهم دیماه باهمکاری شرکت سنادام پارس درفرمانداری شهرستان قاﺋم شهربرگزارشد.
13971010
ارز آوری ۱۳ میلیون دلاری صادرات میگو گلستان در سال جاری
مدیر کل شیلات استان گفت: صادرات میگو در سال جاری ۱۳ میلیون دلار ارز آوری برای استان خواهد داشت.
13971010
برگزاری دوره آموزشی یک روزه مبانی تکثیر و پرورش گیاهان اکواریومی شهرستان محلات
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات استان مرکزی دوره آموزشی یک روزه مبانی تکثیر و پرورش گیاهان اکواریومی با حضور 40 نفر از علاقمندان در سالن اجتماعات مدیریت جهادکشاورزی شهرستان محلات در تاریخ 9/10/97 برگزار شد.
13971009
افتتاح رستوران ماهی در مجتمع تجاری اطلس تبریز
13971009
پرورش دهندگان ماهیان گرمابی نسبت به افزایش پوشش بیمه ای خود اقدام کنند
معاون آبزی پروری اداره کل شیلات استان گفت: پرورش دهندگان صنعت ماهیان گرمابی نسبت به افزایش پوشش بیمه ای مزارع خود اقدام کنند تا در صورت بروز تلفات کمتر دچار خسارت و ضرر و زیان شوند.
13971009
برگزاری دومین کلاس آموزشی و جشنواره طبخ آبزیان مدیریت جهادکشاورزی شهرستان فراهان در روستای تلخاب
 به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران ، به همت مدیریت شیلات و امور آبزیان استان مرکزی در راستای فرهنگ سازی  و ترویج مصرف مصرف آبزیان، دومین کلاس آموزشی طبخ آبزیان و اولین جشنواره طبخ آبزیان در تاریخ 8 دی ماه 1397 در روستای تلخاب از توابع شهرستان فراهان  برگزار شد. 
13971009
بازدید مدیرعامل ایرنا از ظرفیت های شیلاتی و گردشگری چابهار
مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) در بازدید از سواحل مکران که روز پنجشنبه 6 دیماه 1397 به همراه معاون امور استان های این خبرگزاری ، هدایت الله میرمرادزهی مدیر کل شیلات استان، سرایانی مدیر ایرنای استان ، رستم کریمی مسئول دفتر ایرنای چابهار و جواد غلامی مسئول روابط عمومی اداره کل شیلات انجام شد، گفت: توجه به توانمدی ها و ظرفیت های شیلاتی، توسعه بنادر صیادی و گردشگری می تواند حلال مشکلات بیکاری شهرستان چابهار باشد.
13971008
صادرات نخستین محموله خوراک آبزیان از گلستان
رئیس گروه فرآوری و کیفیت شیلات استان گفت: طی هفته گذشته برای نخستین  بار محموله های خوراک آبزیان ، از مرزهای گلستان  به خارج از کشور صادر شد. 
13971008
برگزاری گردهمایی تخصصی توسعه پرورش ماهیان خاویاری آب های داخلی در اراک
گردهمایی تخصصی توسعه پرورش ماهیان خاویاری آب های داخلی با حضور مدیران 19 استان پرورش دهنده ماهیان خاویاری، دکتر عبدالحی معاونت توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران، دکتر کرمی راد مدیرکل دفتر بازسازی ذخایر و حفاظت از ذخایر ژنتیک آبزیان سازمان شیلات ایران در راستای مرکزی و به میزبانی شیلات و آبزیان سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی برگزارشد.
13971005
برگزاری جلسه شورای هماهنگی اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان
جلسه شورای هماهنگی اداره کل شیلات استان با حضور مدیر کل ، معاونین و سایر اعضای این شورا روز یکشنبه 2 دیماه 1397 در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد . 
13971005
دیدار مشاورگردشگری کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیر کل شیلات سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان ، دکتر ناطقی در این خصوص گفت : اعضای محترم فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی مقرر است به منظور توسعه گردشگری بزودی در چابهار حضور یابند و یکی از برنامه های پیش بینی شده آنها استفاده از ظرفیت های شیلاتی استان به منظور بهره مندی در این راستا می باشد.
13971005
آغاز گشت ارزیابی ذخایر ماهیان دریای خزر
رئیس موسسه بین المللی تاسماهیان دریای خزر از آغاز گشت ارزیابی ذخایر خبر داد و گفت: این طرح جامع در راستای کسب اطلاعات ساختار ژنتیکی جمعیت و شرایط زیست محیطی ماهیان خاویاری حوزه ایرانی دریای خزر صورت می پذیرد.
13971005
صدور آنلاین مجوز صید در خوزستان
مدیرکل شیلات خوزستان گفت: طرح صدور آنلاین مجوز صیادی با تجهیز همه اسکله‌ها و بنادر صیادی خوزستان به زودی اجرا می شود.
13971005
بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران از نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور
13971005
بازدید رئیس سازمان شیلات ایران از نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران از نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور در تاریخ 97/10/04 بازدید کرد.
13971004
طرح آزمایشی پرورش ماهی سیباس در خوزستان
طرح آزمایشی تحقیقی پرورش ماهی سیباس در محیط فوق متراکم با موفقیت در شهرستان باوی در خوزستان اجرا شد.
13971004
هندیجان دومین قطب پرورش میگوی خوزستان
مدیرکل شیلات خوزستان گفت:. شهرستان هندیجان تا سه سال آینده به دومین قطب پرورش میگوی خوزستان تبدیل می‌شود. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل شیلات خوزستان، نبی اله خون میرزایی در آئین کلنگ زنی مجتمع پرورش میگوی ۳۹۵ هکتاری اتحادیه آبزیان گستر هندیجان، با پیش‌بینی احداث ۱۰ مزرعه؛ ایجاد ۲۰۰ نفر اشتغال پایدار و تولید پایه‌ی ۷۰۰ تن و تولید برنامه‌ریزی شده‌ی ۱۵۰۰ تن در سال طراحی شده است و آب مورد نیاز آن از دریا تامین می‌شود.
13971003
جلسه ششمین ستاد صدور مجوزهای آبزی پروری
ششمین ستاد صدور مجوزهای آبزی پروری با حضور رییس ستاد، دبیر ستاد و اعضای ستاد هماهنگی صدور مجوزهای آبزی پروری در تاریخ 97/10/02 تشکیل و در خصوص دستور جلسه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
13971003
۹۸۶ تن صید انواع ماهیان استخوانی از ابتدای فصل صید تا سی ام آذرماه سال جاری توسط صیادان مازندرانی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از اداره کل شیلات مازندران ، ولی اله محمدزاده مدیرکل شیلات مازندران  گفت : ۵۳ شرکت تعاونی صیادی پره استان با تعداد حدود ۴۰۰۰ نفرصیاد که صید ماهیان استخوانی دریای خزر را از پانزدهم مهرماه آغاز نمودند موفق شدند از ابتدای صید تا سی ام آذر ماه سال جاری ۹۸۶ تن انواع ماهیان استخوانی را صید و روانه بازار مصرف نمایند .
13971003
تولید سالانه بیش از 320 تن ماهی قزل آباد در شهرستان علی آباد کتول استان گلستان
رئیس اداره شیلات شهرستان علی آباد کتول گفت: سالانه بیش از 320 تن ماهی قزل آلا در 13 مزرعه فعال این شهرستان تولید می شود.
13971003
دومین جلسه کارگروه تخصصی صیادی شیلات استان گیلان
 به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات گیلان دومین جلسه کارگروه تخصصی صیادی با موضوع تکثیر طبیعی در شرکت های تعاونی پره با حضور معاونت صید شیلات گیلان و اعضاء کارگروه، بارگاهی رئیس گروه توسعه و بهسازی زیستگاه های آبزیان شیلات ایران، بابایی اصل معاون محیط زیست آبزیان دریایی شیلات ایران و ابراهیمی رئیس گروه پایش شیلات بوشهر، درمحل سالن کنفرانس اداره کل شیلات گیلان برگزار شد.
13971001
اختصاص اعتبار مناسب برای بازسازی و لایروبی آببندان های استان های شمالی
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات مازندران، یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود و عضو هیآت رئیسه مجلس شورای اسلامی در بازدید از طرح شیلاتی شرکت شمسا شمال در حال احداث در شهرستان ساری گفت: با توجه به اهمیت احداث و سرمایه گذاری واحدهای فرآوری آبزیان و نقش آن در تقویت و توسعه بخش شیلات استان، احداث شرکت شمسا شمال می تواند به عنوان صنایع پسین پشتیبان خوبی برای .تولید کنندگان  محصولات شیلاتی بویژه پرورش ماهی درقفس و همچنین مصرف کنندگان باشد که باید دقت شود تا با کاهش هزینه های سربار و افزایش بهره وری سرمایه گذاری در این حوزه دارای توجیه اقتصادی مناسب باشد وی همچنین بر استفاده از ظرفیت های آببندان های استان تاکید نمود و از اختصاص اعتبارات مناسب در بودجه سال آینده در خصوص بازسازی و مرمت آببندان های استان های شمالی خبر داد
13971001
مضیقه های اعتبارای مشکل اصلی بر سر راه اجراي پروژه هاي شيلاتي سواحل مكران
بابك نوري رئيس دبيرخانه ستاد توسعه سواحل مكران در بازديد از روند اجراي. پروژه هاي شيلاتي اين سواحل در استان سيستان و بلوچستان كه روز سه شنبه به همراه سيد محمود حسيني و محمود قلی جعفری مشاوران معاون وزير دفاع و دبیر ستاد توسعه سواحل مكران، و محسنعلي گلشني دبير اين ستاد در وزارت جهاد انجام شد،با اعلام اینکه روند پيشرفت كار كند می باشد علت اصلی آن را مضیقه های اعتبارای عنوان کرد و مدیریت بودجه ها برعملکرد پیمانکاران پروژه ها را چاره و تدبیر کار دانست. 
13971001
برداشت موفقیت آمیز ماهی خاویاری برای اولین بار در هرمزگان
معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان از برداشت بالغ بر یک و نیم تن ماهی خاویاری برای اولین بار در قالب پروژه پایلوت استخرهای ذخیره آب کشاورزی واقع در شهرستان حاجی آباد خبر داد.
13971001
افزایش 20 درصدی تولید انواع آبریان در اردبیل
تکثیر و تولید بچه ماهیان سردابی در استان اردبیل آغاز شد .
13971001
بازدید مدیرکل شیلات مازندران ازروندپاکسازی ولایروبی استخرهای مرکزبازسازی وحفاظت ازذخایر ژنتیکی آبزیان شهید رجایی ساری
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات مازندران مهندس ولی اله محمدزاده مدیرکل شیلات مازندران، به اتفاق عسگری منعمی معاون آبزی پروی، مصدقی مدیرامورمالی وذیحسابی، گلپوررﺋیس اداره فنی ومهندسی شیلات مازندران ازمراحل  پیشرفت لایروبی استخرهای پرورش ماهی وهمچنین تجهیزات وسالنهای مختلف تکثیر این مرکز بازدید کردند. 
13970929
افتتاح مرکز نرسری بزرگترین مزرعه پرورش ماهی در دریایی خاورمیانه در بندر لنگه با حضور رییس مجلس شورای اسلامی
صبح امروز با حضور رییس مجلس شورای اسلامی، استاندار هرمزگان، وزیر جهاد کشاورزی، قائم مقام سازمان شیلات ایران، نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی 
، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان  و جمعی از مسئولین کشوری و استانی  مرکز نرسری بزرگترین مزرعه پرورش ماهی در دریا در خاورمیانه ( بندر لنگه- گرزه) به بهره برداری رسید و همچنین کارخانه فرآوری و مرکز تکثیر این مزرعه نیز کلنگ زنی شد.
13970928
برگزاری دوره آموزشی تخصصی روش های کنترل در مدیریت ماهیگیری در اداره کل شیلات مازندران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات مازندران، قاسم کریم زاده معاون صید و بنادرماهیگیری شیلات استان ضمن تبیین اهمیت ذخایر آبزیان دریای خزر، صید مسئولانه و پایداربه منظورحفظ اشتغال، درآمد و تأمین بخشی از پروتئین جامعه، گفت: دوره آموزشی تخصصی روش های کنترل درمدیریت ماهیگیری به مدت دو روز ( ۲۷ و ۲۸ آذرماه ) با حضورمعاونین، کارشناسان شیلاتی، روسای شیلات شهرستان های ساحلی، فرماندهان پایگاه های یگان حفاظت منابع آبزیان و صیادان درسالن اجتماعات این اداره کل برگزارشد. 
13970928
دوره آموزشی طبخ آبزیان در شهرستان ارومیه
در راستای ارتقاء فرهنگ سطح مصرف آبزیان و آشنایی خانوارها با پخت غذاهای متنوع آبزیان همگام با برنامه های پیش بینی شده در مدیریت شیلات و امور آبزیان استان جهت دستیابی به اهداف برنامه ششم توسعه ، یک دوره آموزشی طبخ آبزیان  ویژه مادران از مهدهای قرآنی شهرستان ارومیه برگزار شد. 
13970927
افتتاح مرکز دانش بنیان طراحی و تولید تورهای قفس پرورش ماهی دردریا
همزمان با هفته پژوهش آیین افتتاحیه مرکز دانش بنیان طراحی و تولید تورهای قفس پرورش ماهی در دریا با حضور دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران، شهبازی استاندار البرز، موسوی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان البرز و سایر مسئولین استانی در تاریخ سه شنبه 97/9/27 در مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فرآوری استان البرز برگزار شد.
13970927
افتتاح نخستین کارخانه تولید تورهای صیادی در آبادان
نخستین کارخانه تولید تورهای صیادی با هدف قطع وابستگی به تورهای چینی در آبادن به بهره برداری رسید.
13970927
سواحل کم عمق بندرترکمن مستعد پرورش ماهی در قفس
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات گلستان، خدر دردئی از آغاز ساخت یک مزرعه پرورش ماهی در قفس در بندرترکمن هم خبرداد و اظهارداشت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، این مزرعه با ظرفیت تولید 250 تن انواع ماهیان استخوانی در سواحل شهرستان در حال احداث است.
13970927
صدور آنلاین مجوز صید در اسکله‌ها و بنادر صیادی خوزستان
مدیرکل شیلات خوزستان گفت: طرح صدور آنلاین مجوز صیادی تا یک ماه دیگر با تجهیز بنادر در همه اسکله‌ها و بنادر صیادی خوزستان اجرا خواهد شد.
13970927
رها سازی حدود ۳۰۰۰ قطعه بچه ماهی خاویاری نارس به دریا توسط صیادان پره مازندران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از  شیلات مازندران صیادان تعاونی های ماهیگیران پره استان که صید خود را از ۱۵ مهر ماه در دریا آغاز کردند.
13970927
بازدید فرماندار و مدیران جهادکشاورزی شهرستان ساری از فرآیند ساخت و تکمیل کارخانه بسته بندی و فرآوری شرکت شمسا شمال
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات مازندران به منظور بررسی و هماهنگی های لازم امورات مربوط به  افتتاح کارخانه بسته بندی و فرآوری شرکت شمسا شمال واقع در شهرک صنعتی شهید مصطفی خمینی( شهرک شماره یک ساری)، فرماندار شهرستان ساری به همراه مسئولین جهادکشاورزی، اداره شیلات شهرستان ساری و میاندرود، بخشدار رودپی جنوبی و مدیرعامل شهرک صنعتی بازدید مشترکی از کارخانه مذکور به عمل آمد که در این بازدید مدیران واحدهای مختلف کارخانه توضیحات لازم را برای بازدیدکنندگان ارائه نمودند.
13970926
بازدید فرماندار شهرستان زهک به همراه مدیر کل شیلات استان و نماینده بنیاد علوی از طرح های شیلاتی شهرستان
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات استان سیستان، ناصحی سرپرست اداره شیلات شهرستان زهک با اعلام این خبر افزود: فرماندار شهرستان و نماینده بنیاد علوی به همراه مدیر کل شیلات استان از طرح های شیلاتی در دست اجر از جمله پرورش ماهیان سرد آبی ، پرورش متراکم قزل آلا ،پروژه بوزن رسانی بچه ماهی گرمابی توسط بخش خصوصی و  همچنین از مرکز بازسازی ذخایر ماهیان بومی زهک بازدید کردند.
13970926
تحویل ۴ فروند قایق ۴۰۰ قوه اسب بخار گلف به یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات مازندران
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات مازندران با حضور سرهنگ اکبرشاولی پور فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات ایران، مدیرکل شیلات مازندران ،معاون صیدوبنادرماهیگیری، فرمانده یگان حفاظت منابع آبزی استان وفرماندهان پایگاههای حفاظت منابع آبزیان استان ۴ فروند شناور  باقدرت ۴۰۰ قوه اسب بخار مجهزبه سیستم های جدید مخابراتی ودریانوردی دربندرصیادی بابلسرتحویل فرماندهی یگان حفاظت منابع آبزیان استان مازندران شد.
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران