09:03 ق.ظ 1398/07/16 تعداد بازدید: 362

  امضای تفاهم¬نامه همکاری مشترک مابین اداره كل آموزش فنی و حرفه¬ای و مدیریت شیلات و امور آبزیان در استان آذربایجان شرقی

 سند تفاهم نامه همکاری مابین اداره كل آموزش فنی و حرفه ای با  مدیریت شیلات و امور آبزیان استان آذربایجان شرقی به امضا رسید.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، این تفاهم نامه با هدف همکاری و تشریک مساعی در برگزاریدوره های آموزشی مهارت های مرتبط با آبزیان از جمله آموزش و ارتقاء مهارت و توانمندسازی آبزی پروران، کارکنان طرفین و سایر ادارات در راستاي تامین نیاز استان به نیروی انسانی دارای مهارت در زمینه ی آبزیان و طبخ آن، فراهم سازي بسترهاي مناسب برای رونق تولیدات آبزی پروری با ترویج فرهنگ مصرف آبزیان و استفاده از ظرفیت‌های آموزشی و ترویجی طرفین در راستای انجام ماموریت¬ها و تکالیف سازمانی منعقد شد.
جعفروند مدیر شیلات و امور آبزیان استان آذربایجان شرقی گفت: یکی از مولفه های اصلی امنیت غذایی بی شک توسعه تولید و مصرف آبزیان می باشد و در این راستا از اول سال 98 که بعنوان سال رونق تولید از طرف مقام معظم رهبری نامگذاری شد، این مدیریت از تمامی ظرفیت های داخل سازمانی و خارج از سازمانی جهت پیشبرد اهداف توسعه آبزی پروری و آبزی مصرفی استفاده نموده است. با انعقاد تفاهم نامه های همکاری مشترک که با نهاد ها و ارگان های ذی ربطی که انجام پذیرفت روند کارها بسرعت پیش می رود و خوشبختانه موفق شدیم چهارمین توافقنامه همکاری مشترک را با اداره کل فنی و حرفه ای استان را به امضاء برسانیم.
وی افزود: آموزش و ارتقای مهارت انسان ها مسیر توسعه را در هر کشوری هموار می کند و اعتقاد داریم برای توسعه شیلات و امور آبزیان، ارتقای توانایی و مهارت جامعه هدف که هم بهره برداران، تولید کنندگان و کارشناسان را شامل می شود و هم افراد جویای کار و عموم مردم علاقمند لازم و ضروریست و اداره کل فنی و حرفه ای استان در کنار مدیریت شیلات تلاش مضاعفی را برای این مهم انجام خواهند داد.
یعقوب نماینده مدیر کل فنی و حرفه ای استان نیز در ادامه ضمن استقبال از همکاری فی مابین گفت: آموزشگاه های سراسر استان و در هر شهرستان آمادگی دارند تا نیاز های مخاطبین را به آموزش و ارتقای مهارت پاسخ دهند و افزود نباید بحث مهارت افزایی بازاریابی را فراموش کنیم و پیشنهاد دادند در کنار آموزش های حضوری و رسمی از سایت های موجود بصورت مجازی نیز مطالب آموزشی در اختیار فراگیران قرار گیرد و حتی در کنار برخی نمایشگاه ها در قالب گذر های مهارتی و یا آموزش های کپسولی اولویت های آموزشی طراحی و ارائه شود.
در پایان مراسم مقرر شد جهت نظارت، بر اجرای بهینه ی تفاهم نامه، کارگروه مشترک با شرکت دونفر نماینده از هر طرف، تشکیل شود تا هماهنگی و پیگیری های لازم را در این خصوص به عمل آورند. اولین جلسه ی کارگروه حداکثر دوهفته بعد از انعقاد تفاهم نامه و جلسا ت بعدی، هرسه ماه یک بار تشکیل خواهد شد.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران