امروز : دوشنبه 18 فروردین 1399 بروزرسانی:1399/01/16

گالری تصاویر خبر

10:22 AM 1398/12/27 تعداد بازدید: 138
معاون صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان با اشاره به اهميت پيشگيري و مراقبت هاي بهداشتي در مقابله با ويروس كرونا گفت: خوشبختانه در بنادر صيادي علاوه بر اهتمام اداره كل در راستاي اقدام هاي بهداشتي در مقابله با ويروس كرونا، شاهد حركت هاي خود جوش جامعه صيادي در اين زمينه هستيم.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران به نقل از شيلات هرمزگان، محمد جوانمرد با اشاره به فعاليت هاي صورت گرفته در پيشگيري و مقابله با ويروس كرونا   از جمله توزيع مواد ضدعفوني، دستكش و ماسك در بنادر صيادي، ضدعفوني شناورهاي صيادي، تبليغات محيطي و آموزش رعايت بهداشت در جامعه صيادي افزود: با توجه به اينكه تعطيلات ايام نوروز در پيش رو است ضمن ضدعفوني مستمر محوطه بنادر از ورود هر گونه مسافر نوروزي براي بازديد و تفريح از كليه بنادر ممانعت به عمل مي آيد.

وي در ادامه با بيان اينكه اگرچه سلامت و بهداشت به ويژه در اين ايام از اهميت ويژه اي برخودار است اما براي تامين آبزيان براي سفره هاي مردم فعاليت صيد و صيادي با رعايت بهداشت ادامه خواهد داشت.

جوانمرد در ادامه با اشاره به اينكه به دليل شيوع ويروس كرونا و اقدامات پيشگيرانه صيد و صيادي در حد نياز مردم صورت مي گيرد، با آروزي سال نوي خوش براي جامعه صيادي و مردم گفت:اميد است   با ياري خداوند و همت والاي مردم عزيز دوران گذر اين ويروس  نيز به پايان رسد .

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)